سلام

ما اینجا کنار شما هستیم تا اگر یک کتاب‌خوان حرفه‌ای هستید یا حتی اگر یک کتاب‌نخوان قهار هستید، شما رو سرگرم کنیم.

تیم حورا استودیو از اونجایی شکل گرفت که احساس کردیم ما هم نقش مهم و پررنگی در به چند دقیقه رسیدن سرانه مطالعه کشور داریم و کلی کتاب نخونده توی کتاب خونه‌امون هست که هنوز دنبال وقت مناسب برای شروعشون هستیم!!

برای همین تصمیم گرفتیم اینجا کنار هم کتاب‌هایی رو که دوست داریم بخونیم و برای شما توی قالب فایل‌های صوتی پخشش کنیم، این‌جوری هم شما از ماجراهای اون کتاب با خبر میشید و توی اوقاتی که نمی‌تونید کتاب بخونید، کتاب‌ها رو می‌شنوید، هم ما کتاب‌های کتابخونه‌امون رو تموم می‌کنیم.

علاوه بر خوندن متن کتاب‌ها برای شما و تبدیلش به فایل صوتی، قصد داریم تنوع رو چاشنی سایت‌مون کنیم و چند تا کتاب، فیلم و داستان مرتبط به هم رو توی پادکست‌های صوتی‌مون خلاصه کنیم تا اصل ماجرا رو در سریع‌ترین زمان ممکن به دست تون برسونیم.

از اونجاییکه هدف اصلی تیم حورا، سرگرم کردن شما و پر کردن اوقات فراغت تون هست، تصمیم گرفتیم به‌جز روایت کتاب و داستان‌ها، سرگرمی‌های دیگه‌ای هم داشته باشیم؛ مثل معرفی و آموزش بردگیم‌های خیلی جذاب.

از طرفی برای کسایی که دوست دارن توی زمان‌های خالیشون یه مهارت جدید یاد بگیرن و اطلاعاتشون رو توی زمینه‌های مختلف بالا ببرن، بخش‌های آموزشی هم به این دورهمی اضافه کردیم؛ مثل آموزش در حوزه‌های عکاسی، تدوین و سینما.